wyszukiwarka zaawansowana
  do kasy Liczba produktów: 0 suma: 0,00 zł
  Do darmowej wysyłki: 299 zł
  Gdzie się sprawdzi lampa wisząca
  Gdzie się sprawdzi lampa wisząca

  Lampy wiszące z pewnością najlepiej prezentują się w dość wysokich pomieszczeniach, wtedy prezentują się one okazale i nie zawadzają mieszkańcom. Co jeśli chcemy aby w naszym domu zawisła lampa jednak wnętrze nie jest zbyt wysokie. Otóż lampę wiszącą można zawiesić na wiele sposobów również w niskich pomieszczeniach.

  Najbardziej oczywistym miejscem jest stół lub wyspa.

  Zawieszone bezpośrednio nad blatem oświetlą powierzchnię i dodatkowo pomogą stworzyć klimatyczny nastrój przy spożywaniu posiłków. Nad wyspą natomiast dobrze doświetlą powierzchnię blatu roboczego.

  Kolejną propozycją jest łazienka.

  Coraz częściej projektanci wybierają lampy wiszące jako alternatywę kinkietów umieszczonych przy lustrze. Dwie lampy zawieszone po bokach lustrach w odpowiedniej odległości i wysokości z powodzeniem zastąpią wspomniane kinkiety. Oczywiście w tym przypadku trzeba skupić się na dobrze odpowiedniego źródła światła.

  Ciekawym zastosowaniem lamp wiszących jest ich instalacja jako alternatywa lampek nocnych.

  Zamontowane lampy wiszące dość nisko nad szafkami nocnymi umożliwia czytanie ulubionej książki, rozświetlenie mroków w środku nocy. Tu również warto zwrócić uwagę na moc i barwę zastosowanych żarówek, by światło nie było zbyt rażące.

  Jeśli mieszkanie jest na tyle niskie i małe że brakuje pomysłu gdzie można zawiesić lampę wiszącą ciekawym rozwiązaniem jest lampa pająk. Tego typu lampy posiadają zwisy, których długość można regulować według własnego zapotrzebowania.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl